• Selank 5ml, 60mg, stężenie 1,2%

Symbol: SELANK12
250.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 15
Kurier GLS 16
Za pobraniem Paczkomat 25
Za pobraniem kurier 25
Kurier Europa 100
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Selank 5ml 60 mg, stężenie 1,2%

  1. Butelka z atomizerem i 60 mg Selanku (proszek), który znajduje się w środku
  2. Fiolka z wodą sterylną 5 ml
  3. Dodatkowa fiolka z wodą sterylną 5 ml

Po dodaniu wody z fiolki do butelki z atomizerem otrzymujemy 5 ml roztworu o stężeniu 1,2%. Wystarczy na około 33 psiknięć.

W zestawie jest dodatkowa fiolka z wodą sterylną, dzięki której, jeśli potrzebujemy możemy uzyskać bardziej rozcieńczony roztwór.

Po dodaniu wody z dwóch fiolek do butelki z atomizerem otrzymujemy 10 ml roztworu o stężeniu 0,6%. Wystarczy na około 66 psiknięć.

Selank w postaci małych kryształków osadza się na ściankach atomizera i może być mało widoczny, nie należy się tym przejmować, po dodaniu wody roztwór będzie miał charakterystyczny zapach.

Przechowywanie i transport:

Selank magazynujemy w warunkach chłodniczych. Nasz peptyd sprzedawany jest w postaci liofilizowanego proszku, który w temperaturze pokojowej powinien być stabilny około 2 miesiące. Proszek długoterminowo powinien być magazynowany poniżej 8°C. Selank rozrobiony z wodą sterylną powinien być trzymany w temperaturze poniżej 4°C i zużyty w ciągu 20 dni. Transport kurierem nie powinien mieć wpływu na stabilność substancji.

Produkt to substancja chemiczna do badań laboratoryjnych, nie jest lekiem, suplementem czy żywnością.

Produkt nie jest substancją niebezpieczną zgodnie z rozporządzeniem (WE) 1272/2008. Substancja nie została sklasyfikowana jako niebezpieczna zgodnie z dyrektywą 67/548/EWG. Produkt nie wymaga oznakowania zgodnie z dyrektywami EU lub odpowiadającym nim przepisom krajowym.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie